• پنل شستی استیل 
    کابین آسانسور 
    با کلید فشاری

  • نمایشگر تبلیغاتی LCD رنگی ۹ اینچی 
    با قابلیت نمایش ده آلوم از تصاویر عکس
    و دارای ریموت کنترل IR

  • توضیحات بیشتر

اگر به دنبال پنلی لوکس و زیبا، با نور پردازی خاص و چشم نواز می گردید، پیشنهاد ما به شما این پنل می باشد. جالب است بدانید از گذشته تا به امروز نیز از جنبه ی تزیینی پنل آسانسور استفاده می شده و تنها نقش کاربردی آنها مطرح نبوده است. این پنل با توجه به برشکاری های لیزری بیضی شکل دور هر کلید و همچنین پیاده سازی شماره طبقه و آیکون ها در کنار کلید های گرد و تخت استیل و نور پردازی زیبا و استاندارد آنها با رنگ های مختلف، جلوه بسیار زیبایی در فضای کم نور آسانسور را فراهم می آورد. همچنین طرح شکیل و وزین پایین پنل و نور آن تا حدودی نقصان کم نوری فضای آسانسور را پوشش می دهد. قسمت تخت روبروی کلید از جنس استیل طلایی و یا نقره ای هم رنگ با پنل بوده و بر خلاف کلید های ساده آبکاری شده رنگ آن با لمس انگشت در طول زمان از بین نمی رود. نکته بسیار مهمتر اینکه با توجه به سایز استاندارد این کلیدها، کلید یدکی (هم نمونه خارجی و هم نمونه داخلی) همواره وجود داشته و بر خلاف سایر کلیدها، در آینده نیز، می توان مشابه این کلیدها را براحتی در بازار یافت. بنابراین پیشنهاد ما برای افراد دقیق و دور اندیش استفاده از این پنل و این کلیدها است.


نمایشگر TFT رنگی ۹ اینچی با کیفیت و درخشان این پنل، دارای سایزی متناسب با آسانسورهای کوچک و بزرگ است و همچنین ریموت کنترل این نمایشگر قابلیت خوب و کاربردی را به این پنل می افزاید. برای آشنایی بیشتر با این نمایشگر می توانید به اینجا مراجعه کنید.


مشخصات فنی

بدنه

استیل با ضخامت ۱.۵ میلیمتر

نصب

نصب با ۳ عد پیچ مخفی یا با ۶ عدد پیچ و گل پیچ

ابعاد

حداکثر ارتفاع تا ۲۴۰ سانتیمتر و حداقل عرض ۲۰ سانتیمتر 

روکار با ضخامت حداقل ۴ سانتیمتر یا توکار با باکس گالوانیره ۴ سانتیمتری 

رنگ

استیل نقره ای و مسی خشدار یا آیینه ای، طلایی و دودی آیینه ای

نمایشگرهای قابل نصب

انواع LCD های رنگی، LCD لاتیس، گرافیکی، ریزشی، سگمنت LED و سگمنت ساده (برای مشاهده انواع نمایشگرهای آسانسور به این بخش مراجعه کنید.)

تلفن و ارتباط داخلی

تلفن TL101H، تلفن TL101V، تلفن تاچ ساده، تلفن تاچ و سیستم رمز، تلفن و آیفون تاچ

کلیدهای قابل نصب

انواع کلیدهای فشاری گرد و چهارگوش با رنگ نورهای قرمز، آبی، سفید، زرد یا سبز

سیستم های کنترل تردد

انواع سیستم های کارتخوان RFID کارتی، رمزی و ریموتی ساده یا مبتنی بر اندروید (برای مشاهده انواع سیستم های کنترل تردد آسانسور به این بخش مراجعه کنید.)

نور تزئینی

پیاده سازی انواع طرح های گرافیکی و سفارشی در رنگ های مختلف

سفارشی سازی

ابعاد، رنگ و طرح استیل، طرح و نوع کلید، رنگ نور کلید، نوع نمایشگر، نحوه ی نصب نمایشگر (عمودی یا افقی)، تم گرافیکی نمایشگر، تجهیز به انواع سیستم های کنترل تردد، نصب انواع تلفن های اضطراری و اینترکام و نحوه نصب بصورت پیچی یا چفتی

توضیحات تکمیلی

تجهیز پنل شستی کابین به نمایشگرهای رنگی بزرگتر از ۱۷ اینچ نیاز به قاب گالوانیزه با عمق ۵ سانتیمتر دارد. اما برای سایر نمایشگرها عمق قاب گالوانیزه ۴ سانتیمتر است.